Gastronomia

Imprezy w Krakowie – skorzystaj z kompleksowej obsługi cateringowej!

Wesele, konferencja, bankiet, szkolenie czy impreza integracyjna – gdy planowane są imprezy w Krakowie, warto skorzystać z pomocy specjalistów w ich organizacji. Aby zaserwować gościom wyśmienite dania, warto postawić na profesjonalny catering. Co więcej, firm cateringowe mogą nie tylko zadbać o pyszne posiłki, ale również o inne aspekty wydarzenia. Sprawdzamy, co oferują i doradzamy, jak wybrać najlepszą!

Catering na imprezę – kiedy warto?

Catering pozwala na zaserwowanie gościom wyśmienitych dań w trakcie wielu wydarzeń. Doskonale nadaje się on zarówno na spotkania w gronie rodzinnym, jak i na eventy biznesowe.

Usługi cateringowe są bardzo popularne między innymi na:

  • Urodziny,
  • Rocznice,
  • Wesela,
  • Komunie,
  • Konferencje,
  • Szkolenia,
  • Bankiety,
  • Otwarcia,
  • Pikniki,

Catering bardzo dobrze sprawdza się na eventy, które organizowane są w miejscach, gdzie nie ma dostępu do zaplecza kuchennego. Również nadają się one świetnie do organizacji eventów plenerowych – w parkach czy w ogrodach, aby impreza była całkowicie udana.

Co oferują firmy cateringowe?

Firmy cateringowe mogą zadbać o to, aby event był dopięty na ostatni guzik. Wiele z nich oferuje klientom nie tylko dostęp do najlepszej jakości dań i napojów, ale również do szerokiej gamy dodatkowych usług.

Catering

W firmach cateringowych można zamówić posiłki w różnych wariantach – zarówno jako przekąski typu finger food, jak i jako tradycyjny obiad z obsługą kelnerską. Firmy mogą zaoferować wtedy klientom kompleksowy wybór dań, które nadają się na wiele okazji. Dania mogą być też dopasowane do wieku czy gustu gości, na przykład mogą być to dania dla dzieci, dania wegańskie i wegetariańskie, bezglutenowe. Na lato z kolei popularnym wyborem jest catering uzupełniony o grilla.

Wynajem zastawy stołowej

Warto zdecydować się na zamówienie cateringu w firmie oferującej wynajem zastawy stołowej. Wtedy nie trzeba organizować jej samodzielnie, nawet w przypadku większych eventów. Firma cateringowa może wtedy zadbać o atrakcyjną prezentację dań.

Wynajem mebli eventowych

Przy zamawianiu cateringu warto również sprawdzić, czy firma może zaoferować wynajem mebli eventowych. Zaliczają się do nich stoły, stoliki, krzesła, fotele, bary.

Wynajem namiotów eventowych

Jeżeli impreza ma być zorganizowana w plenerze, najlepiej skorzystać z oferty firmy cateringowej zajmującej się wynajmowaniem namiotów eventowych. Firma może dostarczyć wtedy namiot i rozstawić go na miejscu.

Obsługa imprez w Krakowie – jak wybrać dobrego organizatora?

Kraków jest miastem, w którym działa wiele firm zajmujących się cateringiem i organizowaniem eventów. Na co zwrócić uwagę, gdy zlecana jest obsługa imprez w Krakowie?

Przede wszystkim warto zdecydować się na firmę cateringową, która na rynku ma duże doświadczenie i jest ono również potwierdzone przez pozytywne opinie wystawione przez klientów. Najlepiej zatem sprawdzić różne oferty i porównać je ze sobą, a także zapoznać się z referencjami firmy i jej notami dostępnymi online.

Należy także zwrócić uwagę, jaki zakres usług obejmuje obsługa imprez w Krakowie. Poza cateringiem dodatkowym plusem będą inne usługi, między innymi wypożyczenie zastawy stołowej, mebli, namiotu eventowego.

Więcej informacji dotyczących usług cateringowych i dodatkowych dostępnych w Krakowie można znaleźć na stronach firm cateringowych. Dostępne są tam również informacje o zrealizowanych eventach, zakres usług, referencje klientów. Dzięki temu można wybrać odpowiednią firmę, która zadba o to, aby event był całkowicie udany.

 

 

Dodaj komentarz