Zdrowie, Medycyna

Catering z grillem – najlepszy na letnie eventy w plenerze

Organizując imprezę cateringową w trakcie lata, warto zadbać o to, aby goście mogli zasmakować w wyśmienitych daniach. Doskonałym wyborem może być wtedy organizacja przyjęć z grillem. Na czym polega catering z grillem? Jak wybrać najlepszą firmę, która zajmie się jego urządzeniem?

Catering z grillem – kiedy warto?

Grill jest doskonałym wyborem na letnie przyjęcia. W jego trakcie można zasmakować w wyśmienitych daniach, między innymi w kiełbaskach, stekach, warzywach grillowanych. Nic więc dziwnego, że obecnie coraz więcej firm cateringowych zajmuje się organizowaniem grilla dla swoich klientów.

Catering z grillem jest bardzo popularny podczas eventów rodzinnych i biznesowych, między innymi sprawdzi się w trakcie wesel, rocznic, urodzin, bankietów, pikników firmowych, aby wspomnieć jedynie o paru eventach

Grill doskonale sprawdzi się w trakcie przyjęć urządzanych latem, na przykład w parkach, ogrodach. Dzięki temu goście mogą miło spędzić czas na świeżym powietrzu, korzystając z dobrej pogody.

Różnorodne dania, jakie może przygotować firma cateringowa w trakcie grilla, powodują, że każdy z gości może znaleźć wśród nich coś pysznego dla siebie. Dodatkowo czekają także inne posiłki, między innymi sałatki. Firma może też zadbać o napoje dla gości.

Na czym polega catering z grillem?

Usługa ta polega na dostarczeniu na miejsce grilla wraz z pełnym wyposażeniem potrzebnym do jego obsługi, a także na przyrządzaniu dań grillowych. Najczęściej stosowane są wtedy grille gazowe, które pozwalają na łatwe przyrządzenie wielu dań.

Pracownicy firmy cateringowej zajmują się wtedy przygotowywaniem posiłków i ich serwowaniem.

Dodatkowe usługi cateringowe

Poza usługą cateringową uzupełnioną o grilla można skorzystać także z innych usług zapewniających udane wydarzenie.

Wśród usługi oferowanych przez firmy cateringowe znajdują się dodatkowo:

  • Wynajęcie zastawy stołowej na event,
  • Wypożyczenie mebli eventowych, na przykład jak stoły i stoliki, krzesła, kanapy, bary,
  • Wynajęcie namiotów eventowych na przyjęcia plenerowe,
  • Nagłośnienie i oświetlenie wydarzenia,
  • Przygotowanie sceny i parkietu do tańca,
  • Przygotowanie dekoracji na event.

Jak wybrać dobrą firmę oferującą catering?

Usługę cateringową uzupełnioną o grill można obecnie zamówić w wielu firmach specjalizujących się w cateringu.

Wybierając odpowiednią firmę, warto zwrócić wtedy uwagę na jej doświadczenie w branży oraz na zadowolenie jej klientów. Również należy sprawdzić, jakim dysponuje ona zapleczem i jakie usługi oferuje, aby impreza była całkowicie udana.

Gdy planowany jest catering grill w Krakowie, można skorzystać z tych usług w wielu lokalizacjach. Warto wtedy skontaktować się z dobrą firmą cateringową, która będzie mogła zapewnić obsługę dla wszystkich gości na najwyższym poziomie.

Jakie są ceny cateringu z grillem?

Koszty związane z urządzeniem cateringu z grillem będą zależne głównie od zakresu usług oraz od liczby osób, które mają uczestniczyć w evencie. Wobec tego są one najczęściej ustalane indywidualnie.

Zazwyczaj koszty rozpoczynają się od około 60-80 złotych za jedną osobę w przypadku krótszych eventów, natomiast wtedy, gdy są one dłuższe, mogą kosztować nawet powyżej 150 złotych za osobę.

Dodatkowo do kosztów należy dodać również ceny związane z innymi usługami, między innymi z wynajmem mebli eventowych, namiotów czy zastawy stołowej.

Gdy zatem planowane jest wydarzenie plenerowe, warto pomyśleć o zamówieniu na nie cateringu z grillem. W trakcie lata taka usługa będzie doskonałym wyborem i na pewno przypadnie do gustu gościom eventu!

 

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz